NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Gdzie mogę kupić produkty Cottonmoose?

Nasze produkty dostępne są w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych na terenie Polski i Europy. Aktualna lista naszych dystrybutorów na terenie kraju dostępna jest na naszym facebooku.

Mamy także sklep online mieszczący się pod adresem www.cottonmoose.shop.pl. Do naszego sklepu online możesz dostać się także klikając zakładkę SKLEP ONLINE w górnym menu.

Jestem odbiorcą hurtowym – jak mogę rozpocząć współpracę z Cottonmoose?

Jeżeli jesteś zainteresowanych dystrybucją produktów Cottonmoose lub chcesz bliżej poznać naszą ofertę napisz do nas na adres jerzy@cottonmoose.pl

Jestem odbiorcą hurtowym – gdzie mogę obejrzeć produkty Cottonmoose?

Każdego roku Cottonmoose ma swoje stoisko na targach Kids Trade w Kielcach. Od 2018 r. bierzemy udział także w Warszawskich targach Mamaville.

Z jakich tkanin i materiałów wykonane są śpiworki Cottonmoose?

Śpiworki Cottonoose wykonane są wyłącznie z bezpiecznych, wysokiej jakości antyalergicznych tkanin i wypełnień pochodzących od zaufanych dostawców. Tkanina wierzchnia, z której wykonany jest każdy śpiwór zimowy jest wodoodporna, poddana dodatkowemu procesowi kalandrowania mającego na celu zwiększenie stopnia odporności na wodę i wilgoć. Wykorzystane w śpiworkach tkaniny, także te z delikatnym połyskiem nie osuwają się z siedzisk wózków spacerowych. Dodatkowo większość naszych śpiworów ma specjalne zabezpieczenie przed osuwaniem się, gwarantujące pozostawanie śpiwora na swoim miejscu w wózku. Stosowane przez nas wypełnienia mają tak zbilansowaną grubość i gęstość, że zapewniają ciepło i chronią przed zimnem, a jednocześnie dbają o termoregulację Malucha. Nasze śpiworki, w znakomitej większości mają wszytą wewnątrz specjalną osłonę na nóżki, dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w czystości. Jeśli jednak śpiworek się ubrudzi można go uprać w pralce.

Czy śpiworki i kombinezony zimowe Cottonmoose mają odpinane futerko? Czy futro jest naturalne?
W każdym zimowym śpiworku Cottonmoose oraz w kombinezonach futerko jest odpinane.
 
Wszystkie używane przez nas futerka są ekologiczne nie tylko ze względów ideologicznych ale i zdrowotnych. Futro naturalne może podrażnić skórę Malucha, w dodatku niektóre dzieci mogą mieć na nie uczulenie. 
Jakie są ceny produktów Cottonmoose?

W zakładce Informacje znajdziecie Państwo rekomendowane przez Cottonmoose ceny detaliczne

Czy zimowe śpiworki Cottonmoose mogą być używane w sankach? 
No jasne, że tak! Wszystkie nasze śpiworki świetnie sprawdzą się w sankach. 
Czy ocieplacze na dłonie pasują kolorystycznie do zimowych śpiworków?

Nasze ocieplacze są szyte z tych samych tkanin co śpiworki jednak zawsze zalecamy ich łączny zakup – z uwagi na zmiany wprowadzane przez dostawców tkanin, niektóre partie partie produkcyjne mogą różnić się odcieniami. Jeśli zależy Ci na idealnym dopasowaniu ocieplacza i śpiworka potwierdź u sprzedawcy że produkty mają ten sam odcień. Kupując produkty w naszym sklepie online www.cottonmoose.shop.pl zawsze otrzymasz idealny komplet

Czym różnią się ocieplacze Shine od klasycznych?

Mufki Shine mają

  • złote zameczki, złotą metkę i brązowo złote futerko lub 
  • srebrne zameczki, srebrną metkę i szaro srebrne futerko

Rękawice Shine mają

  • złotą metkę i brązowo złote futerko lub 
  • srebrną metkę i szaro srebrne futerko

Modele ocieplaczy Shine zostały stworzone celem dopasowania ich do zimowych śpiworków Moose Shine 

Jak prać produkty Cottonmoose

Wszystkie produkty Cottonmoose mają wszyte metki z przepisem prania. Znakomita większość naszych produktów może być prana w pralce.