JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ŚPIWOREK ZIMOWY COTTONMOOSE?

Pytanie o to, który śpiworek wybrać jest nam zadawane najczęściej. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji w wyborze optymalnego produktu postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać najważniejsze informacje o naszych zimowych śpiworkach.

Nie zapominajcie jednak, że na naszej stronie, przy każdym produkcie znajdziecie jego bardzo szczegółową specyfikację, która także ułatwi Wam podjęcie decyzji.

ŚPIWORKI MINI MOOSE, BABY MOOSE, KOMBINEZONY MOOSE 

Dla najmłodszych Dzieci szczególnie polecamy modele śpiworków BABY MOOSE MINI MOOSE oraz KOMBINEZON MOOSE. Zarówno wskazane śpiworki jak i kombinezon zostały stworzone z myślą o najmłodszych Dzieciach. Śpiworki mają ok. 80 cm długości i pasują do większości gondoli wózków głębokich, spacerówek i fotelików samochodowych. Kombinezony mają ok. 70 cm długości i mogą być używane wszędzie tam gdzie Maluch potrzebuje otulenia i ochrony przed zimnem, śniegiem czy deszczem.

ŚPIWORKI COMBI

Jeżeli chcecie mieć jeden śpiworek przez cały okres wózkowania warto zastanowić się nad modelem COMBI, który „rośnie wraz z dzieckiem”. Model COMBI ma dwie części, które można ze sobą połączyć, kiedy Dziecko urośnie. Część podstawowa śpiworka ma ok. 86 cm, a część dodatkowa przedłuża go o kolejne 29 cm. Śpiworek jest odpowiedni do większości gondoli wózków głębokich, fotelików samochodowych, a po połączeniu z częścią dolną pasuje do wózków spacerowych. Dodatkowo, dolna część śpiworka, kiedy go nie przedłuża, może być wykorzystywana jako torba na ramię i do wózka.

ŚPIWORKI MOOSE I MOOSE SHINE

Sporo Rodziców decyduje się od pierwszych dni życia swojego Malucha na zakup modelu MOOSE lub MOOSE SHINE. Te śpiworki mają ok 100 cm długości więc będą odpowiednie do spacerówek, natomiast do gondoli będzie trzeba je odrobinę podwinać. Docelowo tworzyliśmy je z myślą o Dzieciach od ok. 6 miesiąca życia ale nasi Klienci donoszą, że sprawdzają się także dla młodszych Dzieci (jeśli oczywiście nie przeszkadza Wam podwijanie śpiworka).

ŚPIWORKI ALASKAN I NORTH MOOSE

Podobnie będzie z ALASKANEM oraz naszym nowym modelem NORTH MOOSE. Te modele mają odpowiednio ok. 120 cm i ok. 105 cm długości i tak jak MOOSE i MOOSE SHINE będą idealne do większości spacerówek, ale w gondoli mogą wymagać podwinięcia. Niewątpliwymi zaletami modeli ALASKA i NORTH MOOSE są profilowania pod plecami i pupą, dzięki któremu śpiworki doskonale układają się i dopasowują do każdej pozycji Dziecka, nie przesuwając się. Dodatkowo model NORTH MOOSE ma możliwość rozpinania nie tylko po bokach ale także z przodu, co zwiększa komfort użytkowania i ułatwia dostęp do Dziecka.

PODSUMOWUJĄC:

  • OD URODZENIA POLECAMY – MODELE ŚPIWORKÓW BABY MOOSE i MINI MOOSE oraz KOMBINEZONY, które podłużą do ok. 1 roku życia Dziecka
  • MODEL COMBI posłuży od urodzenia do ok. 3-4 roku życia dziecka
  • MODELE MOOSE, MOOSE SHINE i NORTH MOOSE mogą być używane od urodzenia do ok. 2-3 roku życia
  • ALASKAN podłuży najdłużej, do końca okresu wózkowania i potem na sanki.

*Oczywiście wszystkie wskazane powyżej przedziały wiekowe są orientacyjne i uzależnione są od indywidualnych rozmiarów każdego Malucha.

kombinezon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *