Nowości Zima'22

Śpiworek Thunder

Ten pomysłowy model śpiworka rośnie razem z dzieckiem. Przeznaczony od pierwszych dni życia Dziecka aż do 4 lat. Śpiworek posiada możliwość przedłużenia dzięki dodatkowemu modułowi, który można dopiąć za pomocą suwaków. Wyróżnia się przednim rozpinaniem zapewniając wygodny dostęp, głębokim kapturem z możliwością szczelniejszego otulenia wokół główki i szyi dziecka za pomocą regulowanych ściągaczy. Zarówno listwa przednia maskująca suwak jak i kieszonka zapinane są za pomocą magnesów.

Śpiworek został wzbogacony o antypoślizg, uniwersalny system wpinania pasów oraz dodatkowe dwa pasy z rzepami umożliwiające zapinanie śpiworka naprzemiennie za rączkę wózka lub jego oparcie. Pasuje do wózków i sanek. Dopracowany w każdym detalu, wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Zobacz

Śpiworek Montana

Śpiworek przeznaczony od narodzin do ok.1.roku życia dziecka. Montana oferuje Maluszkowi najwyższy komfort i wygodę użytkowania za sprawą nowatorskich rozwiązań. Śpiworek wyróżnia się przednim rozpinaniem zapewniając wygodny dostęp. Wyposażony w aż trzy dwubiegunowe suwaki zapewniają uniwersalność w sposobie zapinania oraz wentylowania Maluszka.

Głęboki kapturek z możliwością szczelnego otulenia wokół główki za pomocą regulowanego ściągacza umożliwia optymalne dopasowanie wokół główki. W modelu Montana zastosowane zostało innowacyjne profilowanie i lżejsze wypełnienie w tylnej części zapobiegające przegrzewaniu Maluszka i zwiększające wygodę podczas siedzenia a system otworów na pasy dodatkowo stabilizuje śpiworek w foteliku czy w spacerówce. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.
Zobacz

Śpiworek Arctic

Śpiworek całoroczny ARCTIC to innowacyjny produkt posiadający dwa wymienne fronty o różnej grubości ocieplenia oraz o odmiennym sposobie pikowania, które można stosować zamiennie w zależności od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Dzięki różnej grubości frontom śpiworek będzie uniwersalnym, całorocznym produktem i idealnie sprawdzi się w mroźnym okresie zimowym, jak i podczas jesiennych oraz wiosennych miesięcy.

Profilowany tył, kaptur oraz nowoczesny, regulowany system otworów na pasy bezpieczeństwa sprawia, że śpiworek jest niezwykle komfortowy i funkcjonalny.

Pasuje do wózków i sanek. Występuje w dziewięciu wariantach kolorystycznych.

Zobacz

Futerko Foxy

Ekologiczne, gęste, najwyższej jakości futerko FOXY dopinane do budki wózka. Nowoczesny, innowacyjny system montowania pozwoli ściśle dopasować futerko do budki tak, że będzie ono prezentowało się jak oryginalny element wózka

Futerko FOXY występuje w trzech wariantach kolorystycznych

Zobacz