ŚPIWOREK ARCTIC

 

Śpiworek całoroczny ARCTIC to innowacyjny produkt posiadający dwa wymienne fronty o różnej grubości ocieplenia oraz o odmiennym sposobie pikowania, które można stosować zamiennie w zależności od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Dzięki różnej grubości frontom śpiworek będzie uniwersalnym, całorocznym produktem i idealnie sprawdzi się w mroźnym okresie zimowym, jak i podczas jesiennych oraz wiosennych miesięcy.

Profilowany tył, kaptur oraz nowoczesny, regulowany system otworów na pasy bezpieczeństwa sprawia, że śpiworek jest niezwykle komfortowy i funkcjonalny. 

Pasuje do wózków i sanek. Występuje w dziewięciu wariantach kolorystycznych.

ŚPIWOREK MONTANA

Śpiworek THUNDER 

ŚPIWOREK THUNDER

 

Śpiworek HUDSON przeznaczony dla dzieci, począwszy od narodzin, chroniący przed wiatrem i śniegiem z przednim rozpinaniem. 

Śpiworek Hudson posiada rozpinaną dolną część, oraz głęboki, komfortowy kaptur, a także regulowany system otworów na pasy bezpieczeństwa. 

Śpiworek HUDSON występuje w dziewięciu wariantach kolorystycznych. Pasuje do wózków i sanek. 

FUTERKO FOXY

Ekologiczne, gęste, najwyższej jakości futerko FOXY dopinane do budki wózka. Nowoczesny, innowacyjny system montowania pozwoli ściśle dopasować futerko do budki tak, że będzie ono prezentowało się jak oryginalny element wózka

Futerko FOXY występuje w trzech wariantach kolorystycznych