Chcę sprzedawać produkty cottonmoose

Najczęściej zadawne pytania

Jestem odbiorcą hurtowym – jak mogę rozpocząć współpracę z Cottonmoose?

Jeżeli jesteś zainteresowany dystrybucją produktów Cottonmoose lub chcesz bliżej poznać naszą ofertę napisz do nas na adres: zamowienia@cottonmoose.pl

Jestem odbiorcą hurtowym – gdzie mogę obejrzeć produkty Cottonmoose?

Każdego roku Cottonmoose ma swoje stoisko na targach Kids Trade w Kielcach. Od 2018 r. bierzemy udział także w zimowych edycjach targaów Mamaville. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą handlową zapraszamy także do naszego Showroomu w Częstochowie.

Jak wybrać odpowiedni śpiworek zimowy Cottonmoose?

O śpiworkach i kombinezonach zimowych do wózków i fotelików samochodowych wiemy wszystko. Nie skłamiemy jeśli powiemy, że jesteśmy prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie. Wiemy jakich tkanin użyć, jak grube i gęste wypełnienie zastosować, gdzie wszyć zamek i jak skonstruować oraz uszyć śpiworek, żeby był funkcjonalny, praktyczny i służył przez kilka sezonów. Celem ułatwienia wyboru, poniżej pokrótce opisujemy wszystkie modele śpiworków i kombinezonów zimowych znajdujących się w ofercie Cottonmoose<

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA I FOTELIKA MINI MOOSE, BABY MOOSE, MONTANA, KOMBINEZONY MOOSE

Dla najmłodszych Dzieci szczególnie polecamy modele śpiworków BABY MOOSE, MINI MOOSE, MONTANA oraz KOMBINEZON 2w1 DO WÓZKA I FOTELIKA. Zarówno wskazane śpiworki jak i kombinezon zostały stworzone z myślą o najmłodszych Dzieciach. Śpiworki mają ok. 80 cm długości i pasują do niemalże wszystkich dostępnych na rynku gondoli, spacerówek i fotelików samochodowych. Kombinezony do wózka i fotelika mają ok. 70 cm długości i mogą być używane wszędzie tam gdzie Maluch potrzebuje otulenia i ochrony przed zimnem, śniegiem czy deszczem. Kombinezon jest też świetnym rozwiązaniem w przypadku dużych mrozów – posłuży jako ubranko dla Dziecka pod dowolny model śpiworka Cottonmoose. Taki zestaw, w razie dużych mrozów to jeszcze lepsza ochrona Twojego Dziecka.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA I FOTELIKA COMBI

Jeżeli chcecie mieć jeden śpiworek zimowy przez cały okres wózkowania warto zastanowić się nad modelem śpiworka zimowego COMBI, który „rośnie wraz z dzieckiem”. Model COMBI ma dwie części, które można ze sobą połączyć, kiedy Dziecko urośnie. Część podstawowa śpiworka ma ok. 86 cm, a część dodatkowa przedłuża go o kolejne 29 cm. Śpiworek jest odpowiedni do niemalże wszystkich dostępnych na rynku gondoli, fotelików samochodowych i spacerówek. Dodatkowo, dolna część śpiworka COMBI, kiedy go nie przedłuża, może być wykorzystywana jako torba.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA MOOSE, MOOSE SHINE, MOOSE WZORZYSTY

Sporo Rodziców decyduje się od pierwszych dni życia swojego Malucha na zakup klasycznego modelu śpiworka zimowego MOOSE, MOOSE SHINE,MOOSE WZORZYSTY.Te śpiworki mają ok 100 cm długości więc będą odpowiednie do spacerówek, natomiast w niektórych gondolach mogą wymagać podwinięcia. Docelowo tworzyliśmy je z myślą o Dzieciach od ok. 6 miesiąca życia ale nasi Klienci donoszą, że sprawdzają się także dla młodszych Dzieci.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA ALASKAN I NORTH

Śpiworki zimowe ALASKAN oraz NORTH są śpiworkami z linii premium, które mają ok. 108 cm długości (plus dodatkowe centymetry dzięki profilowaniu – o czym więcej poniżej) i tak jak modele MOOSE i MOOSE SHINE będą idealne do większości spacerówek, ale w gondoli mogą wymagać podwinięcia. Niewątpliwą zaletą modeli śpiworków zimowych NORTH i ALASKAN jest profilowanie pod plecami i pupą, dzięki czemu śpiworki „zyskują” dodatkowe centymetry gdyż pozycja siedząca nie skraca śpiworka, a Dziecko siedząc korzysta z dodatkowej profilowanej przestrzeni. Śpiworki doskonale układają się i dopasowują do każdej pozycji dziecka, zapewniając najwyższy komfort. Model NORTH ma możliwość rozpinania nie tylko po bokach ale także z przodu, co zwiększa komfort użytkowania i ułatwia dostęp do dziecka.

Z jakich tkanin i materiałów wykonane są zimowe śpiworki cottonmoose?

Śpiworki zimowe Cottonoose wykonane są wyłącznie z bezpiecznych, wysokiej jakości antyalergicznych tkanin i wypełnień pochodzących od zaufanych dostawców. Wykorzystane w śpiworkach tkaniny nie osuwają się z siedzisk wózków spacerowych. Dodatkowo wszystkie nasze śpiworki mają specjalne zabezpieczenie przed osuwaniem się, gwarantujące pozostawanie śpiwora na swoim miejscu w wózku. Stosowane przez nas wypełnienia mają tak zbilansowaną grubość i gęstość, że zapewniają ciepło i chronią przed zimnem, a jednocześnie dbają o termoregulację Malucha. Nasze śpiworki, w znakomitej większości mają wszytą wewnątrz specjalną osłonę na nóżki, dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w czystości. Jeśli jednak śpiworek się ubrudzi można go z łatwością uprać w pralce.

Czy wypełnienie śpiworków zimowych jest naturalne? czy w śpiworkach jest puch lub pierze?

Absolutnie nie! Nie używamy naturalnych wypełnień takich jak puch lub pierze gdyż Maluch może mieć uczulenie. Naszym zdaniem lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest stosowanie atestowanych, odpowiednich dla najmłodszych Dzieci wypełnień puchu silikonowego, które zapewniają odpowiedni poziom ciepła, są przepuszczalne i jednocześnie w pełni bezpieczne.