O nas

Historia pewnego łosia

Cottonmoose to marka rodzinna stworzona w 2013 r. z miłości i troski o najmłodszych. Od chwili powstania samodzielnie dobieramy tkaniny, projektujemy oraz szyjemy produkty Cottonmoose, dbając o najdrobniejszy detal na każdym etapie produkcji.

Nasza marka rozwija się i dorasta, a my wraz z nią. To co pozostaje niezmienne to cel, który postawiliśmy sobie w 2013 r. i konsekwentnie go realizujemy każdego dnia – robimy wszystko aby zapewnić Maluchom bezpieczeństwo, ciepło, wyjątkowy komfort i zdrowy sen, a ich Rodzicom pewność, że dają swoim Dzieciom to co najlepsze.

Asortyment Cottonmoose jest szeroki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo torby do wózka oraz akcesoria zimowe, które są naszą najmocniejszą stroną, w tym śpiworki, kombinezony i ocieplacze na dłonie.

Produkty opatrzone logo Cottonmoose wykonane są wyłącznie z bezpiecznych, dostosowanych do kontaktu z Dziećmi od pierwszych dni życia, wysokiej jakości antyalergicznych tkanin i wypełnień pochodzących ze sprawdzonych, zaufanych źródeł. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty spełniają nie tylko restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci narzucane przez międzynarodowe normy jakości ale przede wszystkim przez nas samych.

Tworząc produkty Cottonmoose stawiamy na nowoczesny design, funkcjonalność i wysoką jakość. Wiemy jak ważne, szczególnie dla Rodziców, są wytrzymałość produktu oraz jego komfort użytkowania. Z tych właśnie powodów nie tworzymy rzeczy, które ładnie wyglądają tylko na półce w sklepie. Cottonmoose oferuje solidne, wysokiej jakości produkty, wykonane w całości ręcznie w Polsce.

Nasza pasja do tego co robimy sprawia, że za każdym razem wybierając produkty Cottonmoose otrzymujesz poza gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa Twojego dziecka mnóstwo naszego serca i miłości.

Śpiworki

Ocieplacze na dłonie

Torby do wózka i na ramię


Od pomysłu do wykonania
Czyli jak powstają produkty Cottonmoose

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz poznać naszą ofertę skierowaną do odbiorców hurtowych – skontaktuj się z nami.
zamowienia@cottonmoose.pl
515 766 458